Serwis autoryzowany - umów się on-line - Serwisy mechaniczne, naprawy samochodów - Autotraper
Autoryzowany dealer
Alfa RomeoLanciaJeepIsuzuSuzukiChrysler SerwisDodge SerwisFiat Professional
Autotraper - dealer samochodowy

Serwis autoryzowany - umów się on-line

Adres e-mail: **
Telefon: **
Proszę o kontakt w sprawie: *


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Dane osobowe pozyskane na serwisach internetowych Autotraper Sport Service, Autotraper 4x4 Zyta Majchrzak (Autotraper), w przypadku uzyskania przez firmę Autotraper zgody na ich przetwarzanie, zostaną umieszczone w bazie danych Autotraper Sport Service, Autotraper 4x4 Zyta Majchrzak z siedzibą w Starowa Góra, ul. Graniczna 2. Dane będą przetwarzane w kraju w celach marketingowych, związanych z działalnością gospodarczą w/w podmiotu zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity, Dz. U. z 2002 r., No 101 poz. 926) oraz Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 poz. 1204). Zapewniamy Pani/Panu prawo wglądu i wnoszenia poprawek do Pani/Pana danych osobowych.


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
** Jedno z pól oznaczonych ** jest wymagane

Dołącz do Autotraper.com.pl

Zgadzam się na politykę prywatności serwisu

dołącz do nas:  


Kariera

CV ze zdjęciem oraz List motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca-dealer@autotraper.com.pl

auto_swiat.jpggolf_aia.jpgkrwinka.jpglilla_house.jpgmanufaktura.jpgmopar.jpgwajnert.jpgpartner.jpg
Copyright © 2012 Autotraper
strony internetowe Łódź
Serwisy mechaniczne są wizytówką firmy Autotraper. Wynika to z 15 letniego doświadczenia w naprawie samochodów pod okiem mistrza rajdów terenowych i założyciela firmy – Macieja Majchrzaka. Naszym atutem są ludzie od lat związani z firmą -  pasjonaci, konsekwentnie zdobywający coraz większą wiedzę i doświadczenie.  W firmie znajdują się dwa rodzaje serwisów: serwisy autoryzowane i serwisy pogwarancyjne. Serwisy autoryzowane to serwisy mechaniczne takich marek jak: Alfa Romeo, Chrysler, Isuzu, Jeep, Lancia, Suzuki Serwisy pogwarancyjne są kierowane do takich marek jak: Jeep, Chrysler, Dodge oraz wszystkich marek samochodów terenowych. Naprawy, przeglądy okresowe,  przeglądy techniczne są dokonywane przez specjalnie do tego wykwalifikowaną kadrę. Serwisy mechaniczne firmy Autotraper świadczą usługi naprawcze na najwyższym poziomie.

Usługi, które są świadczone w serwisach mechanicznych Autotrapera to między innymi: diagnostyka systemu, naprawa podzespołów mechanicznych, montaż alarmów, montaż wyposażenia, montaż osłon podwozia oraz przeglądy eksploatacyjne. Wszystko dzięki wysoko wykwalifikowanemu, certyfikowanemu personelowi.  Doradcy serwisowi  firmy Autotraper są laureatami wielu specjalistycznych konkursów kompetencyjnych, w tym na szczeblu międzynarodowych.

SAMOCHODY NOWE: Alfa Romeo: Giulietta, Mito Jeep: Cherokee, Grand Cherokee, Renegade

SAMOCHODY UŻYWANE: Alfa Romeo: Giulietta Fiat: Sedici Lancia: Ypsilon